درج خبر نخستین همایش بسوی ترویج محصول سالم در خبرگزاری ایرنا

نخستین همایش بسوی ترویج محصول سالم برگزار شد تهران بزرگ - ایرنا - نخستین همایش «بسوی ترویج محصول سالم» به همت معاونت امور اجتماعی شهرداری تهران باهدف فرهنگ سازی برای مصرف محصولات سالم در فرهنگسرای شفق برگزار شد.

 

به گزارش روز شنبه خبرنگار ایرنا، محمدعلی ملبوبی معاون فناوری پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری به عنوان رییس هیات مدیره موسسه به تشریح روش های انتخاب و ممیزی محصولات سالم از لحاظ علمی پرداخت. 

حامد پورآرام عضو هیات علمی تغذیه دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز در خصوص تغذیه سالم برای خانواده ها گفت: استانداردهای داخلی و جهانی، مصرف نمک و چربی ها را مضر عنوان کرده اند، برای تغییر سبک تغذیه و رسیدن به زندگی سالم بایستی از دوران کودکی با حذف نمک و طعم های غیر مفید و چربی های مضر در تغذیه به مبارزه با این معضل جهانی رفت. 

سیدمحمودرضا شایسته مدیرعامل مؤسسه بسوی ترویج محصول سالم نیز به تشرح مباحث اقتصادی، عرضه و تقاضا، بازارسازی و بازاریابی محصولات سالم پرداخت و اظهار کرد: ساختار سازمانی موسسه نیز نیل به اهداف دراین عرصه ها است.

همایش به سوی ترویج محصولات سالم با حضور خانواده های علاقمند به مباحث محیط زیستی و محصولات ارگانیک و سالم و نمایندگان و روسای انجمن های غذا و تغذیه، بیوتکنولوژی، پروبیوتیک، گیاهان دارویی ایران جمعه شب توسط 'مؤسسه غیر تجاری بسوی ترویج محصول سالم' در بوستان شفق تهران برگزار شد.

تهرام/1699**1565

 http://tehran.irna.ir/fa/News/81353538/

 

 
انتهای پیام /* 
/ 0 نظر / 48 بازدید