بافت فرسوده بهترین محل سرمایه‌گذاری

داشتم خبرها را سرچ می کردم به این خبر برخوردم قدیمی و فرسوده شاید باشه اما هنوزم تازه است!

البته من اون موقع معاون مشارکتهای مردمی موسسه بودم که خبر را تصحیح می کنم.

http://www.payampress.com/site/news.aspx?newsid=1450

4 ابان 1392

 

بافت فرسوده بهترین محل سرمایه‌گذاری

چشمم به غرفه‌ای می‌افتد که حال و هوای سنتی و ایرانی اسلامی دارد. برای تهیه گزارش به داخل غرفه می روم و متوجه می شوم احیای معماری ایرانی - اسلامی از جمله اهداف این شرکت است و به همین دلیل غرفه شکل و شمایل خاصی دارد.

سید محمود رضا شایسته، مدیرعامل شرکت درباره هدف از حضور در نمایشگاه می‌گوید:شرکت ما در حال حاضر در بافت فرسوده جنوب تهران مشغول نوسازی است. وی اضافه می‌کند: ما طرحی ارائه کرده‌ایم که سرمایه‌های اندک مردم را در بانک جمع‌آوری می‌کنیم تا پشتوانه سیستم بانکی مان شود.با این روش در پروژه‌های بافت فرسوده سرمایه‌گذاری می‌شود و از سود خوبی هم نسبت به سایر طرح‌ها و بانک‌ها برخوردار است.

به گفته شایسته، با تجمیع سرمایه‌های مردم ، املاک فرسوده با معماری ایرانی اسلامی وسازه ای مستحکم در برابر زلزله، بازسازی می‌شود و سود پروژه‌ها به خود مردم بر می‌گردد. شایسته تصریح می‌کند:ما می‌خواهیم مسکن محلی با معماری ایرانی اسلامی تولید کنیم و علاقه‌مندیم مجریان توانمند با این طرح آشنا شوند و هدفمان از حضور در نمایشگاه هم آشنایی مجریان توانمند با این طرح بود.وی تاکید می‌کند: اگر سرمایه‌گذاران می‌خواهند در بازاری با سود مناسب سرمایه‌گذاری کنند، بافت فرسوده بهترین محل برای سرمایه‌های آنها ست.

 

/ 0 نظر / 51 بازدید